Farebné loptičky - malé 2000ks

Kód: 438/BIE2 438/MOD2 438/ZEL2 438/CER2 438/ORA2 438/ZLT2 Zvoľte variant
€169 €202,80 vrátane DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Farebné loptičky rôznych farieb, vhodné aj pre tie najmenšie deti. Tieto loptičky majú priemer iba 38mm a vážia len 4,5g. S týmito loptičkami sa zaručene zabaví každé dieťa, zároveň v deťoch podporujú kreativitu, rozvíjajú jemnú motoriku, vnímanie a koordináciu dieťaťa. Loptičky sa hodia do ohrádok, bazénikov aj pre detské ihriská. Loptičky sú vyrobené z LDPE (polyetylén s nízkou hustotou) a neobsahujú žiadne BPA, ftaláty ani PVC. 

Loptičky sú balené po 2000ks, v prípade, že máte záujem o menšie množstvo alebo farebnú kombináciu nás prosím kontaktujte.

Detailné informácie

Doprava po celom Slovensku
Doprava po celom Slovensku
Európska výroba
Európska výroba
Licencované atrakcie
Licencované atrakcie
Vlastný servis
Vlastný servis

Podrobný popis

Tieto loptičky  sú vyrobené z LDPE (polyetylén s nízkou hustotou), čiže spĺňajú všetky  bezpečnostné a zdravotné požiadavky na hračky podľa smernice  2009/48/ES. Podľa orgánov Európskej únie a Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA) sú suroviny, ktoré sú pri výrobe týchto farebných loptičiek používané  dokonca vhodné na balenie potravín. Guličky neobsahujú žiadne BPA, ftaláty ani PVC.

Pri týchto loptičkách sa nemusíte obávať, že sa pri hre rýchlo poškodia. Ich kvalita je pravidelne testovaná pričom počas testovania sú náhodne vybrané vzorky vystavené oveľa väčšiemu namáhaniu, než zažije akákoľvek loptička, konkrétne prechádza kompresnému stlašeniu až 20 000-krát. Týmto testom prejdú v prípade, ak po 20 000 stlačení neprasknú.

Okrem testovania odolnosti použitých materiálov sú tieto loptičky pravidelne testované, tak aby spĺňali všetky bezpečnostné a zdravotné požiadavky na hračky v súlade so smernicou Európskej únie 2009/48/EK a normou MSZ EN 71.