Nafukovací medveď

Kód: 432/MED3 432/MED4 Zvoľte variant
€57,50 €69 vrátane DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Štýlový nafukovací medveď s výškou 180cm je ako stvorený pre vytvorenie tej pravej atmosféry Vianoc. Vďaka univerzálnemu dizajnu sa hodí do záhrady, ale  aj do interiéru ako doplnok k vianočnej dekorácii. Tento nafukovací medveď zaujme aj z diaľky a zaručene pritiahne pozornosť detí i dospelých. Vďaka LED svetielkam ho nikto neprehliadne ani keď sa zotmie. Medveď má zabudovaný ventilátor, vďaka ktorému sa rýchlo nafúkne. Súčasťou balenia sú aj kolíky a upevňovacie laná, ktoré zaručia, že ho neodfúkne z vašej záhrady ani počas nepriaznivého počasia.

Detailné informácie

Doprava po celom Slovensku
Doprava po celom Slovensku
Európska výroba
Európska výroba
Licencované atrakcie
Licencované atrakcie
Vlastný servis
Vlastný servis

Podrobný popis

Životná veľkosť zaujme aj z diaľky

Nafukovací Medveď s výškou až 1,8 metra je skvelou dekoráciou do každej domácnosti a dokonale doplní vianočnú výzdobu. Vďaka kvalitným materiálom ho môžete umiestniť v interiéri aj v exteriéri. Vydrží aj nízke teploty a mrazy. Univerzálny dizajn umožňuje kombinovať ho s akoukoľvek inou vianočnou dekoráciou. Skvelo vyzerá pri stromčeku, ale aj vonku pred domom.

Unikátny dizajn ako stvorený pre zimnú krajinu a obdobie Vianoc. Nafukovací medveď vyzerá skvelo v zasneženej krajine. Svoje miesto si však v záhrade nájde aj vtedy, keď je sucho. Vďaka svojej veľkosti a LED podsvieteniu zaujme každého okoloidúceho. 

LED svetielka zaujmú najmä v tme

Farebné LED svetielka sa postarajú o to, aby bolo ľadového medveďa vidno aj večer, keď sa zotmie. Ich výhodou je, že sú silné, preto počas večera a noci krásne žiaria. Nafukovací medveď má pripojenie do elektrickej siete, je preto vhodné, umiestniť ho v blízkosti elektrickej zástrčky.

 

Do interiéru aj exteriéru

Nafukovacieho medveďa môžte umiestniť vonku aj vnútri. Prineste vianočnú atmosféru do kancelárie, alebo zlepšite náladu deťom v škole. Ak by ste ho dali von, určite oceníte možnosť prichytenia o zem. Ani to nepriaznivé počasie dekoráciu nezničí alebo neodfúkne ďaleko od vášho domu.

 

Jednoduchá manipulácia a údržba

Nafukovací dizajn zaisťuje jednoduchú manipuláciu. Medveď je ľahký a dá sa premiestňovať z miesta na miesto. PVC textília, z ktorej je vyrobený sa ľahko čistí. Ak sú na nej nejaké nečistoty, stačí ich zotrieť vlhkou handričkou.

 

Použitie, skladovanie a zloženie

Použitie atrakcie je ľahké a zvládne to úplne každý: 

 1. Po kúpe ju stačí len nafúkať a následne umiestniť na vami určené miesto. 
 2. V prípade, že by ste nemali v blízkosti elektrickú zástrčku, použite predlžovací kábel.
 3. Vo vnútri stačí Santa Clausa zapnúť a nechať, aby osvetlil celú miestnosť. 
 4. Vonku ho nezabudnite pripevniť. Zabránite tomu, aby pri silnom vetre odletel do susedovej záhrady.
 5. Po skončení sviatkov ho rýchlo vypustíte a poskladáte. Nezaberá príliš veľa miesta, vďaka čomu ho môžete skladovať s ostatnými ozdobami. 

Atrakciu skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Nafukovací medveď určite zaujme aj samotný, môžte ho však doplniť aj ďalšími dekoráciami, napríklad snehuliakom alebo Santa Clausom. 

Výhody a benefity:

 • štýlový a unikátny dizajn
 • jednoduché použitie a skladovanie
 • kvalitný a odolný materiál
 • farebné LED osvetlenie
 • výška až 1,8 metra
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • možnosť pripevnenia o zem
 • napájanie prostredníctvom elektrickej energie