Nafukovací Santa Claus

Kód: 426/SAN 426/SAN2 426/SAN3 426/SAN4 Zvoľte variant
€40,83 €49,17 €57,50 €57,50 od €40,83 €49 vrátane DPH €59 vrátane DPH €69 vrátane DPH €69 vrátane DPH od €49 vrátane DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Štýlový nafukovací Santa Claus v rôznych veľkostiach a motívoch je ako stvorený pre vytvorenie tej pravej atmosféry Vianoc. Vďaka univerzálnemu dizajnu sa hodí do záhrady, ale  aj do interiéru ku stromčeku. Nafukovací Santa zaujme aj z diaľky a zaručene pritiahne pozornosť detí i dospelých. Vďaka LED svetielkam ho nikto neprehliadne ani keď sa zotmie. Santa Claus má zabudovaný ventilátor, vďaka ktorému sa rýchlo nafúkne. Súčasťou balenia sú aj kolíky a upevňovacie laná, ktoré zaručia, že ho neodfúkne z vašej záhrady ani počas nepriaznivého počasia.

Detailné informácie

Doprava po celom Slovensku
Doprava po celom Slovensku
Európska výroba
Európska výroba
Licencované atrakcie
Licencované atrakcie
Vlastný servis
Vlastný servis

Podrobný popis

Životná veľkosť zaujme aj z diaľky

Nafukovací Santa Claus s výškou od 1,5 metra je skvelou dekoráciou do každej domácnosti a dokonale doplní vianočnú výzdobu. Vďaka kvalitným materiálom ho môžete umiestniť v interiéri aj v exteriéri. Vydrží aj nízke teploty a mrazy. Univerzálny dizajn umožňuje kombinovať ho s akoukoľvek inou vianočnou dekoráciou. Skvelo vyzerá pri stromčeku, ale aj vonku pred domom.

Unikátny dizajn ako stvorený pre pravú vianočnú atmosféru. Nafukovací Santa vyzerá skvelo v zasneženej krajine. Svoje miesto si však v záhrade nájde aj vtedy, keď je sucho. Vďaka svojej veľkosti a LED podsvieteniu zaujme každého okoloidúceho. 

Na výber máte rôznych Santa Clausov s výškou 150cm alebo až 180 cm. 

LED svetielka zaujmú najmä v tme

Farebné LED svetielka sa postarajú o to, aby bolo Santu vidno aj večer, keď sa zotmie. Ich výhodou je, že sú silné, preto počas večera a noci krásne žiaria. Dekorácia má pripojenie do elektrickej siete, je preto vhodné, umiestniť Santa Clausa v blízkosti elektrickej zástrčky.

 

Do interiéru aj exteriéru

Nafukovacieho Santa Clausa môžte umiestniť vonku aj vnútri. Prineste trochu vianočnej atmosféry do svojej kancelárie, prípadne zlepšite náladu deťom v škole. Santa Claus triedu oživí a dodá deťom motiváciu k učeniu. Ak by ste ho dali von, určite oceníte možnosť prichytenia o zem. Ani to nepriaznivé počasie dekoráciu nezničí alebo neodfúkne ďaleko od vášho domu.

 

Jednoduchá manipulácia a údržba

Nafukovací dizajn zaisťuje jednoduchú manipuláciu. Santa Claus je ľahký a dá sa premiestňovať z miesta na miesto. PVC textília, z ktorej je vyrobený sa ľahko čistí. Ak sú na nej nejaké nečistoty, stačí ich zotrieť vlhkou handričkou.

 

Použitie, skladovanie a zloženie

Použitie atrakcie je ľahké a zvládne to úplne každý: 

 1. Po kúpe ju stačí len nafúkať a následne umiestniť na vami určené miesto. 
 2. V prípade, že by ste nemali v blízkosti elektrickú zástrčku, použite predlžovací kábel.
 3. Vo vnútri stačí Santa Clausa zapnúť a nechať, aby osvetlil celú miestnosť. 
 4. Vonku ho nezabudnite pripevniť. Zabránite tomu, aby pri silnom vetre odletel do susedovej záhrady.
 5. Po skončení sviatkov ho rýchlo vypustíte a poskladáte. Nezaberá príliš veľa miesta, vďaka čomu ho môžete skladovať s ostatnými ozdobami. 

Atrakciu skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Santa Claus určite zaujme aj samotný, môžte ho však doplniť aj ďalšími dekoráciami, napríklad snehuliakom alebo medveďom. 

Výhody a benefity:

 • štýlový a unikátny dizajn
 • jednoduché použitie a skladovanie
 • kvalitný a odolný materiál
 • farebné LED osvetlenie
 • výška od 1,5 metra
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • možnosť pripevnenia o zem
 • napájanie prostredníctvom elektrickej energie.