Nafukovací snehuliak

Kód: 429/SNE 429/SNE2 429/SNE3 429/SNE4 Zvoľte variant
€40,83 €49,17 €57,50 €57,50 od €40,83 €49 vrátane DPH €59 vrátane DPH €69 vrátane DPH €69 vrátane DPH od €49 vrátane DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Štýlový svietiaci snehuliak v rôznych veľkostiach a motívoch je ako stvorený pred každý dom. Vďaka univerzálnemu dizajnu sa bude hodiť do záhrady, ale  aj do interiéru ku stromčeku. Snehuliak zaujme aj z diaľky a pritiahne pozornosť detí i dospelých. Vďaka LED svetielkam ho nikto neprehliadne ani keď sa zotmie. Snehuliak má zabudovaný ventilátor, vďaka ktorému sa rýchlo nafúkne. Súčasťou balenia sú aj kolíky a upevňovacie laná, ktoré zaručia, že snehuliaka neodfúkne ani počas nepriaznivého počasia.

Detailné informácie

Doprava po celom Slovensku
Doprava po celom Slovensku
Európska výroba
Európska výroba
Licencované atrakcie
Licencované atrakcie
Vlastný servis
Vlastný servis

Podrobný popis

Životná veľkosť zaujme aj z diaľky

Nafukovačka vo forme snehuliaka s výškou od 1,5 metra je skvelou dekoráciou do každej domácnosti. Vďaka kvalitným materiálom ho môžete umiestniť v interiéri aj v exteriéri. Vydrží aj nízke teploty a mrazy. Univerzálny dizajn umožňuje kombinovať ho s akoukoľvek inou vianočnou dekoráciou. Skvelo vyzerá pri stromčeku, no pokojne ho umiestnite aj k perníkovej chalúpke a vencu.

Unikátny dizajn je ako stvorený do chladného počasia. Nafukovací snehuliak vyzerá skvelo v zasneženej krajine. Svoje miesto si však v záhrade nájde aj vtedy, keď je sucho. Vďaka masívnemu vzhľadu nezanikne a zaujme každého okoloidúceho. 

Menší snehuliak má výšku 150cm, väčší až 180cm. 

LED svetielka zaujmú najmä v tme

Farebné LED svetielka sa postarajú o to, aby bolo snehuliaka vidno aj večer. Ich výhodou je, že sú silné, preto počas večera a noci krásne žiaria. Nachádzajú sa po celej dĺžke snehuliaka s najväčším množstvom v spodnej časti. Interiér a exteriér domu zdobí aj vtedy, keď sa zotmie. Dekorácia má pripojenie do elektrickej siete, je preto vhodné, umiestniť snehuliaka v blízkosti elektrickej zástrčky.

 

Do interiéru aj exteriéru

Nafukovacieho snehuliaka môžte umiestniť vonku aj vnútri. Prineste trochu vianočnej atmosféry do svojej kancelárie, prípadne zlepšite náladu deťom v škole. Snehuliak triedu oživí a dodá deťom motiváciu k učeniu. Ak by ste ho dali von, určite oceníte možnosť prichytenia o zem. Ani to nepriaznivé počasie dekoráciu nezničí alebo neodfúkne ďaleko od vášho domu.

 

Jednoduchá manipulácia a údržba

Nafukovací dizajn zaisťuje jednoduchú manipuláciu. Snehuliak je ľahký a dá sa premiestňovať z miesta na miesto. PVC textília, z ktorej je snehuliak vyrobený, sa ľahko čistí. Ak sú na nej nejaké nečistoty, stačí ich zotrieť vlhkou handričkou.

 

Použitie, skladovanie a zloženie

Použitie atrakcie je ľahké a zvládne to úplne každý: 

 1. Po kúpe ju stačí len nafúkať a následne umiestniť na vami určené miesto. 
 2. V prípade, že by ste nemali v blízkosti elektrickú zástrčku, použite predlžovací kábel.
 3. Vo vnútri stačí snehuliaka zapnúť a nechať, aby osvetlil celú miestnosť. 
 4. Vonku ho nezabudnite pripevniť. Zabránite tomu, aby pri silnom vetre odletel do susedovej záhrady.
 5. Po skončení sviatkov ho rýchlo vypustíte a poskladáte. Nezaberá príliš veľa miesta, vďaka čomu ho môžete skladovať s ostatnými ozdobami. 

Atrakciu skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Snehuliak určite zaujme aj samotný, môžte ho však doplniť aj ďalšími dekoráciami, napríklad Santa Clausom, medveďom alebo aj iným typom snehuliaka.

Výhody a benefity:

 • štýlový a unikátny dizajn
 • jednoduché použitie a skladovanie
 • kvalitný a odolný materiál
 • farebné LED osvetlenie
 • výška od 1,5 metra
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • možnosť pripevnenia o zem
 • napájanie prostredníctvom elektrickej energie.